Skip to content

IV Przegląd Talentów Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu

W dniu 24.09.2019 r.o godzinie 11:00 w nowosądeckim MOK- u rozpoczął się IV Przegląd Talentów Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu, który odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

Przegląd Talentów ZŚŚ zgromadził w sali widowiskowej MOK-u wielu wspaniałych gości, którzy z radością oklaskiwali utalentowanych, młodych artystów - podopiecznych Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu.

Młodzi artyści prezentowali swoje talenty wokalne, taneczne, aktorskie, recytatorskie i muzyczne.

Przegląd Talentów miał na celu popularyzowanie działań artystycznych młodych ludzi, rozwijanie ich talentów, kreatywności oraz  zainteresowań.

Świetlicę Środowiskową "Barskie"reprezentowała z występem wokalnym - Gabrysia Poręba, która zaśpiewała piosenkę Majki Jeżowskiej pt. "Margarita".

Wszystkim uczestnikom Przeglądu Talentów serdecznie  GRATULUJEMY wspaniałych występów!!! 🙂