Skip to content

Dzień Listonosza w Biegonicach

Dnia 18-tego października 2019 roku w Naszej Świetlicy odbył się Dzień Listonosza. Z tej okazji każda osoba pojawiająca się w placówce losowała motto na dzisiejszy dzień, a także dopisała parę słów w naszym wspólnym "Liście do Przyszłości". List ten został szczelnie zamknięty w butelce i poczeka na otwarcie aż do przyszłego roku! Ile wydarzeń czeka nas do tej pory? Jakie słowa zostały w nim zawarte? Jak bardzo my samy się zmienimy? Czy osiągniemy założone cele? Czy zmienią się nasze upodobania i poglądy? Tego wszystkiego dowiemy się dopiero za rok... Póki co, dziękujemy uczestnikom zajęć: Oliwce, Oliwce, Oli, Dominice, Hubertowi, Nikodemowi, Kindze, Izie, Kubie, Maxowi, Marii, Gabrysi.... A na dzisiejszy dzień zostańmy z mottem:  "Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie" H.Jackson Brown.