Skip to content

Biegonice nie boją się wyzwań!

     W miniony piątek t.j. 25-tego października 2019r. w ramach stałych zajęć grupowych wychowankowie Świetlicy Środowiskowej "Biegonice" spędzili czas na integracyjnych zajęciach w kręgu. Tematem zajęć były wyzwania!

     Każdy uczestnik zajęć miał za zadanie wylosować karteczkę z opisanym wyzwaniem i wykonać je - oczywiście ze wsparciem grupy! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Gdy jakiś szczęśliwiec nie potrafił wykonać zadania, na ratunek nadchodziła grupa, która ochoczo wyswobadzała gracza z opresji:-) Bo grunt to być razem!!!

     A trzeba zaznaczyć, iż aby wykonać wyzwanie, należało wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Bo czy kiedykolwiek mieliście okazję zmierzyć kogoś obwód za pomocą sznurka? A może musieliście wcielić się w rolę reżysera, kręcącego scenę z serialu lub opowiedzieć bajkę, skacząc na jednej nodze? A może wymyślaliście chińskie imiona albo indiańskie przydomki? Albo tańczyliście tango lub uczyliście grupę aerobiku? Nasi wychowankowie te i wiele innych zadań mają już za sobą. Śmiechu było co nie miara!!! Zapraszamy na kolejne piątkowe przygody! Nie może WAS zabraknąć!!!!!!!!!