Skip to content

„Rozmowa Dyskwalifikacyjna” na scenie MOK!

      Dnia 24-tego września 2019r. w ramach Przeglądu Talentów ZŚŚ wychowankowie Świetlicy Środowiskowej "Biegonice" zaprezentowali swój talent aktorski na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu. Komediowy spektakl teatralny pt. "Rozmowa Dyskwalifikacyjna" został serdecznie przyjęty przez widownię, a uśmiechy widzów były dla nas nagrodą za włożony trud w przygotowanie przedstawienia.

         W rolę rekrutatorki tzw. head-hunter wcieliła się Dominika Wójcik, natomiast pojawiające się na scenie postacie w ramach rozmowy kwalifikacyjnej zagrały kolejno: Wiktoria Kalisz (top modelka), Maria Fiut (tajna agentka CBŚP 007) oraz Julia Kotlarz (seniorka-poliglotka z dwoma doktoratami). Jako asystent wystąpił Robert Wójcik.

       Autorskie przedstawienie, do którego scenariusz napisała wychowawca świetlicy Małgorzata Walczak-Klimek - która tego dnia wcieliła się w rolę współprowadzącej imprezy Sowy - bogaty był w humor sytuacyjny jak chociażby wręczanie widzom mandatów za słuchanie na pełen regulator "Puszka Okruszka" czy nieprawidłowe zaparkowanie różowego garbusa. Dodatkowo stroje oraz zabawny dobór muzyki ubarwiły całość spektaklu. To z pewnością była udana premiera!!!

          Może nasi młodzi aktorzy kiedyś zdobędą Oskara... Póki co, udzielili wywiadu w lokalnej telewizji.  A my szykujemy się już na za rok z kolejnym hitem teatralnym!