Skip to content

Przegląd Talentów Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu

Już niebawem, bo 24 września 2019 r. o godz. 11:00 w Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się kolejny Przegląd Talentów
Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu.

Celem przeglądu jest popularyzowanie działań artystycznych wychowanków świetlic środowiskowych, rozwijanie ich kreatywności, promowanie młodych talentów, rozwijanie zainteresowań, a także ukazywanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Adresatami są wychowankowie świetlic środowiskowych.

Ogólne zasady Przeglądu Talentów:

- przedmiotem Przeglądu jest krótka forma sceniczna w różnorakiej formie; dopuszcza się występy o charakterze wokalnym, tanecznym, teatralnym, recytatorskim, sportowo-zręcznościowym, instrumentalnym itp.

- prezentacja nie może być dłuższa niż 5 minut;

- każda ze Świetlic wystawia jednego reprezentanta lub jedną grupę reprezentantów;

- Przegląd nie ma charakteru konkursowego, wszystkie biorące udział w Przeglądzie Świetlice otrzymają pamiątkowe dyplomy. 

   Zapraszamy do udziału jak również do obejrzenia występów!

 

 

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.