Skip to content

Podsumowanie wakacji przez Helenki

Pomimo, że wakacje się skończyły. Nie ma już tak pięknej i słonecznej pogody za oknami i pora wracać do szkoły. Pozostały nam cudowne wspomnienia, które pozwolą wrócić do tych pięknych chwil jakie udało nam się przeżyć w te wakacje.

12 sierpnia wybraliśmy się na wycieczkę do Muszyny-najpierw do Ogrodów Baśni i Legend, gdzie poznaliśmy ciekawe legendy związane z tamtymi terenami, bardzo interesująco opowiedziane przez Panią Przewodnik. Następne kilka godzin spędziliśmy w basenach w Ośrodku Rekreacji i Sportu ZAPOPRADZIE, gdzie relaksowaliśmy się w basenach w tamten upalny dzień.

21 i 23 sierpnia udaliśmy się na kort tenisowy. Wyjście to cieszyło się wśród podopiecznych ogromnym zainteresowaniem. Helenki bardzo chętnie pod okiem instruktora ćwiczyły tenisowe uderzenia: forehand i backhand.

Wakacje zakończyliśmy wyjściem do Miejskiego Ośrodka Kultury na spektakl pt: "Piękna i bestia". Baśń ta wniosła piękne przesłanie, że nie liczy się zewnętrzny wygląd, lecz wnętrze drugiej osoby i piękno jakie kryje się wewnątrz, które bywa niewidoczne przy pierwszym spojrzeniu.

Oprócz wyjść w ramach akcji "Bezpieczne wakacje 2019", spędzaliśmy sporo czasu na świeżym powietrzu. Grając w piłkę nożną, jeżdżąc na rolkach, hulajnodze, rowerze, grając w klasy, w gumę czy bawiąc się w różne inne gry i zabawy na świeżym powietrzu.