Skip to content

Podsumowanie „Bezpiecznych Wakacji 2019” ze Świetlicą Środowiskową „Szujskiego”

"Bezpieczne Wakacje 2019” ze Świetlicą Środowiskową "Szujskiego" dobiegły końca. Nadszedł więc czas na podsumowanie ponad dwóch, w pełni udanych miesięcy. Aktywną formą wypoczynku był : basen oraz korty tenisowe. Podobnie jak w minionych latach dużym zainteresowaniem cieszyły się seanse w kinie HELIOS, spektakl teatralny w Teatrze Nowym oraz Miejskim Ośrodku Kultury, a także Ufoland. Wakacje nie mogłyby się odbyć bez wycieczek: do Ośrodka Jeździectwa i Hipoterapii TARA w Kamionce Wielkiej, do "Wiśniowego Gaju" oraz Baszty w Czchowie, a także do Muszyny na baseny. Podczas wakacji odbyły się ciekawe warsztaty: "Alternatywa dla komputera, twórcze życie", podczas których powstały pamiątkowe albumy oraz Muzyczne podróże do Afryki "Hakuna Matata", gdzie przenieśliśmy się na odległy kontynent.
Mamy nadzieję, że tegoroczne wakacje pozostaną na długo w pamięci naszych podopiecznych, a teraz pełni energii i zaangażowania wejdą w rytm obowiązków w nowym roku szkolnym.

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.