Skip to content

IV Przegląd Talentów Zespołu Świetlic Środowiskowych

IV Przegląd Talentów Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu już za nami. Naszą świetlicę wspaniale reprezentowała grupa wokalna: Karolina Zwalińska, Anna Zaczyk, Rita Zwalińska, Joanna Sekuła, Aleksandra Łęczycka, Aron Siwak, Nikodem Kowal. Mimo tremy , grupa zaprezentowała się świetnie. Wszystkim uczestnikom gratuluję wspaniałego występu i życzę dalszego rozwoju i sukcesów.

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.