Skip to content

Gwiazdy z Zabełcza na wielkiej scenie…..

Po raz kolejny wychowankowi Świetlicy Środowiskowej „Zabełcze”   godnie zaprezentowali naszą świetlice, podczas IV Przeglądu Talentów  Zespołu Świetlic Środowiskowych.  Tym  razem mieliśmy okazje oglądać występ Martynki Majoch oraz Ani Ramzy. Obie dziewczynki , jak już wiemy nie od dziś,  są ogromnie utalentowane. Każda z nich przedstawiła,  to co z pasja pielęgnuje od dziecięcych lat.  Martyna zaprezentowała   taniec  nowoczesny z elementami baletu  do piosenki Billie Eilish „Lovely”  , oczywiście układ  to autorska koncepcja . Natomiast Ania oddała nam całe serce,  śpiewając piosenkę Zuzy Jabłońskiej „Taniec po linie..”, wprowadzając w całą widownie w niesamowity  nastrój  wykonywanego utworu.

             Gratuluje wspaniałego występu, życzę dalszych sukcesów i mam nadzieje,                            że jeszcze nie raz zobaczymy występ  dwóch wspaniałych                                             i niepowtarzalnych dziewczyn  z Zabełcza…..