Skip to content

Bo liczy się wnętrze, a nie wygląd… czyli Biegonice na spektaklu „Piękna i bestia”.

Przepełnieni pięknymi wspomnieniami przemijających już wakacji oraz myślami o zbliżającym się nieuchronnie nowym roku szkolnym, wychowankowie Naszej Świetlicy udali się na ostatnią atrakcję akcji "Bezpieczne Wakacje 2019", jaką był spektakl teatralny w MOK. Tym razem mieliśmy okazję obejrzeć przejmującą historię pt. "Piękna i bestia". Jest to rzecz jasna znana wszystkim opowieść o tym, iż liczy się to, jacy jesteśmy w środku, a nie to, jak wyglądamy. Warty docenienia jest musicalowy charakter spektaklu oraz rozmaitość dekoracji i strojów. A podniosły morał, iż miłość przezwycięży nawet  śmierć zapadł nam głęboko w serca. Dziękujemy!!! Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy - zarówno spektakl teatralny, jak również całe tegoroczne wakacje... Było CUDOWNIE!!!