Skip to content

Warsztaty „Alternatywa dla komputera – twórcze życie”

W naszej świetlicy ruszyły zajęcia pt. : "Alternatywa dla komputera - twórcze życie".
Zajęcia mogły się odbyć dzięki Pani Izabeli Zygmunt, która w ramach wolontariatu pracowniczego Nationale Nederlanden napisała projekt i pozyskała środki na zakup materiałów niezbędnych do realizacji warsztatów.
W styczniu 2017 r. Pani podjęła się pracy wolontariackiej w naszej świetlicy. W ciągu dwóch ostatnich akcji wolontariatu, pozyskała środki na ciekawe i twórcze warsztaty, które nadal realizuje w tematyce krawieckiej.

Chcąc pokazać młodym wychowankom świetlicy jak szukać inspiracji w zakresie rozwijania własnego hobby, jak obdarować bliskie osoby własnoręcznie wykonaną piękną pocztówką, jak wyrazić wdzięczność czy złożyć życzenia nie wydając pieniędzy na masowy produkt, postanowiliśmy przygotować dla nich ciekawą alternatywę dla komputera.

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.