Skip to content

„W kobiecym kręgu” – o Naszym zdrowiu z przedstawicielką Stowarzyszenia Kobiet do Walki z Rakiem Piersi „Europa Donna”

Ważna informacja dla kobietek i kobiet z naszej świetlicy oraz całego Zespołu Świetlic!!!

W piątek 02.08.19 o godz. 9.00 w naszej świetlicy odbędą się zajęcia z profilaktyki zdrowia dla wszystkich nastolatek (wiek gimnazjalny i licealny), świadomych tego, że o zdrowie - my kobiety powinnyśmy dbać - już od początku wejścia w świat kobiet. Zajęcia poprowadzi Pani Bożena Kiemystowicz, przedstawicielka Stowarzyszenia do Walki Z Rakiem Piersi EUROPA DONNA, która w przyjazny i przystępny sposób wprowadzi nas w problematykę profilaktyki nowotworowej i zdrowia, by teraz i w przyszłości cieszyć się nim w pełni.

Zapraszam Was dziewczęta, będzie ciekawie i sympatycznie czyli w miłym klimacie o sprawach wielkiej wagi:)