Skip to content

„Tajemnica Alladyna”…nie stanowi już dla nas tajemnicy

W dniu 17 lipca Teatr Nowy odkrył przed nami "Tajemnicę Alladyna"..."Alladyn ma sporo szczęścia! Udało mu się zdobyć lampę z niezwykłą zawartością! Jej mieszkaniec - Dżin potrafi spełniać życzenia!..." A sprytny Alladyn nie zawaha się go użyć, by zdobyć przychylność Wezyra - ojca wybranki swego serca, pięknej Jasminy . Jak zawsze w Teatrze Nowym - świetna zabawa, znakomity scenariusz i obsada aktorska... do której na chwilę ze swą amatorską rolą ...no, małą rólką - dołączył nasz Adaś Tarkowski - występując w roli artysty, który prezentował swój talent (śpiew) przed Wielkim Wezyrem. Było prze zabawnie! Wszak Adaś talent komediowy posiada i dobrze się stało, że miał okazję ujawnić go szerszej publiczności, bo nas rozbawia na co dzień.