Skip to content

Zespół Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu na Rodzinnym Festynie Osiedla Wólki

29 czerwca wychowawcy Zespołu Świetlic Środowiskowych brali udział w Festynie rodzinnym organizowanym przez Zarząd osiedla Wólki. Dla wszystkich dzieci i młodzieży przybyłych w sobotnie popołudnie na osiedlowe boisko wychowawcy przygotowali liczne atrakcje. było malowanie twarzy, skręcanie balonów, zabawy z chustą animacyjną. Dodatkowymi atrakcjami było koło fortuny z wyzwaniami, zabawa w limbo oraz duże bańki mydlane, które szczególnie cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych.

Dziękujemy wszystkim wychowawcom, którzy wspomogli organizatorów festynu: Dorocie Bulandzie, Edycie Basiadze, Aleksandrze Pawlik, Annie Wójcik i Kindze Tokarczyk. Serdeczne podziękowania należą się również wychowankom Klubu "Kotłownia" Rayanowi Ohly i Arturowi Krokoszowi za pomoc.
Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.