Skip to content

Koncert Finałowy Festiwalu Skowroneczek

Drodzy Rodzice i Wychowankowie!

Serdecznie zachęcamy do udziału w zakończeniu i koncercie finałowym Festiwalu Skowroneczek.
Zakończenie festiwalu odbędzie się na płycie Rynku, 7.07. w niedzielę o godzinie 17.00, natomiast Koncert Finałowy rozpocznie się o godzinie 18.00.

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.