Skip to content

Jedziemy na wycieczkę…

Dnia 23-ciego lipca 2019 roku wychowankowie Naszej Świetlicy udali się na wycieczkę, którym głównym celem była wieża widokowa na Szpilówce. Ale skoro pogoda nie wybiera i deszcz z pozoru pokrzyżował nam plany, drugą połowę dnia spędziliśmy na Baszcie nad Dunajcem - i nie żałujemy!!! Przed tym jednak odwiedziliśmy ośrodek agroturystyczny Wiśniowy Gaj, gdzie mogliśmy poznawać życie na wsi. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób robi się ser, jak należy zmielić zboże, rozpalić ognisko, czy  opiekować się zwierzętami. Po zjedzeniu pieczonej kiełbaski wyruszyliśmy do Gminy Czchów, by tam, na wzgórzu pośród drzew nad Dunajcem wejść na punkt widokowy ruin zamku, popularnie znanych jako Baszta. Przepiękna panorama Czchowa i Dunajca pozostanie na długo w naszej pamięci. Dziękujemy!