Skip to content

„Bezpieczne wakacje 2019”

Drodzy Rodzice i Wychowankowie!

W okresie wakacji świetlica czynna jest
w godzinach dopołudniowych
z uwzględnieniem harmonogramu wyjść
w ramach akcji "Bezpieczne wakacje 2019".

W pozostałe dni wychowawca jest oddelegowany do placówki pełniącej dyżur wakacyjny.

Życzymy wszystkim wychowankom radosnych, aktywnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.