Skip to content

Zapisy na „Bezpieczne wakacje 2019”

Zapisy na "Bezpieczne Wakacje 2019" odbędą się 27.06.2018 o godz. 16:00 w świetlicy.

Zapraszamy dzieci i młodzież z Osiedla "Szujskiego" do udziału w zajęciach proponowanych w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje 2018". W związku z ograniczoną liczbą miejsc, a jednocześnie dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży z Osiedla „Szujskiego” proszę o zastanowienie się i wybranie propozycji z programu. Zajęcia odbywać się w okresie od 1 lipca, mogą nastąpić zmiany w harmonogramie, który będzie aktualizowany na naszej stronie.
W razie pytań prosimy o kontakt z wychowawcą  p. Justyną Leśniak  884 099 573.

W razie rezygnacji z wyjść proszę o informację pod wyżej podany numer.
Podstawa do uczestnictwa jest deklaracje dziecka i zgoda na udział w zajęciach.
Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.