Skip to content

TAK GOŁĄBKOWICE ŚWIĘTOWAŁY DZIEŃ DZIECKA W KLUBIE „BAJKA”- FOTORELACJA

W piątek 31 maja na terenie rekreacyjnym przy Klubie "Bajka" ZAB - 3 GSM (ul. Westerplatte) odbyła się wspaniała impreza z okazji Dnia Dziecka. Malowanie twarzy, konkurencje z nagrodami i słodki poczęstunek: wata cukrowa, lody, napoje z saturatora - to nie jedyne atrakcje! Wisienką na torcie ...a raczej wisienkami były spotkania (i opowieści o pracy) ze służbami mundurowymi, a raczej służbami zaufania publicznego: strażą pożarną (OSP Biegonice), policją, strażą miejską oraz jednostką ratownictwa medycznego Kurs-Med! Jak zwykle w takich przypadkach (oczywiści nie ujmując pozostałym), dzieciakom najbardziej imponowali strażacy (i fachowe "lanie wody ze strażackiego węza) oraz ...ratownicy medyczni, którzy przeprowadzili profesjonalny kurs pierwszej pomocy, z użyciem fantomów oraz defibrylatora! Dzieci z ogromnym zainteresowaniem, a potem z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem ćwiczyły pod fachowym okiem udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanemu, sprawnie przechodząc przed wszystkie jej etapy, a samą resuscytację opanowały do perfekcji!

BYŁO SUUUUUPER! O CZYM ŚWIADCZYŁY UŚMIECHY NA TWARZACH DZIECI I ENTUZJAZM Z JAKIM UCZESTNICZYŁY WE WSZYSTKICH ATRAKCJACH. PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW: ZARZĄDU OSIEDLA WESTERPLATTE, KIEROWNICTWU KLUBU "BAJKA", OGNISKU TKKF "HALNY" ORAZ KOMISJI SPOŁECZNO-WYCHOWAWCZEJ RADY CZŁONKOWSKIEJ ZAB- 3.

I ja tam byłam, i swoje obowiązki opiekuna i FOTOREPORTERA pełniłam. A co zarejestrowałam - prezentuję.