Skip to content

Spotkanie z uczestnikami projektu „Polsko-Litewska strefa dobrych praktyk”

19 czerwca 2019 r. w siedzibie Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu odbyło się spotkanie z uczestnikami projektu "Polsko-Litewska strefa dobrych praktyk". Przybyłych gości powitała Dyrektor Zespołu Świetlic Środowiskowych Aleksandra Ślusarek, która zaprezentowała prace 15 placówek wchodzących w skład zespołu oraz kierowniczki działu opiekuńczo - wychowawczego Edyta Basiaga oraz Justyna Leśniak, które opowiedziały o realizacji akcji "Bezpieczne wakacje".
Uczestnikami projektu byli pracownicy VšĮ Trakų švietimo centras z miasta  partnerskiego Troki  (Litwa) oraz pracownicy OHP z terenu Małopolski.
Celem projektu była prezentacja dobrych praktyk projektowych, działań wspierających młodzież z Nowego Sącza i Trok oraz przygotowanie nowych projektów dla młodzieży.

 

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.