Skip to content

„Słoneczny Piknik” Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu

W dniu 26 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 w Sądeckim Parku Etnograficznym w Nowym Sączu odbędzie się „Słoneczny Piknik” zorganizowany przez Zespół Świetlic Środowiskowych.
Zapraszamy wychowanków naszych świetlic.
Szczegółowych informacji udzielają wychowawcy poszczególnych placówek.

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.