Skip to content

DZIECI Z GOŁĄBKOWIC NA WARSZTATACH ARTYSTYCZNYCH Z OKAZJI DNIA MATKI W MOK

W piątek 24 maja, dzieciaki z naszej świetlicy zamieniły się w magików - wyczarowały prawdziwie magiczne, bajecznie piękne upominki (biżuteria, własnoręcznie malowane torby) dla swoich kochanych Mam, z okazji Ich święta).

A wszystko to sprawą Miejskiego Ośrodka w Nowym Sączu - organizatora warsztatów, a raczej wspaniałych instruktorów- zwłaszcza Pani Ewy Janus i Jej podopiecznych z grup teatralnych: "Mocni" i "Scena M", którzy w charakterze wolontariatu sprawowali pieczę nad sprawną realizacją  projektu i z uśmiechem na twarzy nie tylko witali przybyłych gości i rozdawali maskotki oraz słodkości ale przede wszystkim byli mistrzami - nauczycielami dla małych artystów, inspirując i pomagając im (zwłaszcza dzieciom młodszym) w wykonaniu upominków.

Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem i frekwencją, a dzieciaki z wielkim zaangażowaniem i radością tworzyły piękne ozdoby - tym większą, że przecież ich upominki miały wywołać uśmiech i radość na twarzy ukochanej Mamy. Efekt "wow" wzmocnił fakt wręczenia dzieciom darmowych wejściowej dla dwóch osób na spektakl - baśń "O złocistym ptaku", wystawiany w MOKu.