Skip to content

PIĄTKOWE WYJŚCIA DO KINA HELIOS

W dniu 17.05.2019 r. wychowankowie naszej Świetlicy oraz Świetlicy "Chruślice"  mieli po raz kolejny możliwość obejrzeć wspaniałą bajkę animowaną pt. "Kraina Cudów".

Bajka "Kraina Cudów" przeniosła wszystkich widzów do krainy wyobraźni, gdzie mała dziewczynka June wraz z jej mamą wymyśliły i zaprojektowały wspaniały park rozrywki , gdzie jeździ się na latających złotych rybkach, a przejażdżka torem wodnym jest , jak rajd przez wesołe kolorowe fajerwerki.

Niestety , gdy mama June zachorowała , dziewczynka nie miała już ochoty na zabawę w parku. Aż do dnia , gdy okazało się, że Kraina Cudów istnieje naprawdę ! Niestety nad parkiem zbierają się czarne chmury, dlatego June wraz z przyjaciółmi : misiem Boomerem , małpką Fistaszkiem i świnką Gretą postanawiają zrobić wszystko , by ratować ten wspaniały i cudowny świat.

Polecamy bajkę wszystkim : małym i dużym ! 😛