Skip to content

Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej w Nowym Sączu

19 grudnia 2018 r. na zaproszenie Przewodniczącej Rady Miasta - Pani Iwony Mularczyk, wychowankowie z Świetlicy Środowiskowej "Zawada", pod okiem wychowawcy Pani Dominiki Piwowarskiej, wcielili się w role Świętej Rodziny, aniołów , pasterzy, górali, mędrców oraz krakowianek i zawitali  z kolędą  w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Nawojowskiej 155 w Nowym Sączu.
Jasełka przeplatane były pięknymi kolędami, do których zaproszono podopiecznych oraz pracowników.
Młodzi aktorzy ukazali, iż najwyższą wartością tych świąt jest bogactwo miłości, a także niesienie przebaczenia i pokoju bliźnim. Nad całym wydarzeniem czuwała Dyrektor Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu - Pani Aleksandra Ślusarek.

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.