Skip to content

Ubieranie osiedlowej choinki

Obecnie bez choinki trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie. Dzięki udekorowaniu drzewka atmosfera nabiera świątecznej magii. Tradycyjnie ubieramy je tuż przed wigilią i przystrajamy różnego rodzaju ozdobami. Zgodnie z tradycją 19 grudnia 2017 wspólnie z Zarządem Osiedla "Szujskiego" przystroiliśmy naszą osiedlową choinkę ozdobami przygotowanymi przez dzieci podczas zajęć w świetlicy. Mimo mrozu, podczas przystrajania drzewka, nie zabrakło dobrych nastrojów i wspólnego kolędowania. Jest to bardzo dobry czas na integrację społeczności lokalnej. 

 

„To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu wieków.
Pod dachem tkliwej kolędy, Bóg rodzi się w człowieku”

Niech ta magiczna moc wigilijnego wieczoru,
przyniesie Wam spokój i radość,
a każda chwila świąt Bożego Narodzenia
niech żyje własnym pięknem.

życzy

Wychowawca świetlicy: Justyna Leśniak

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.