Skip to content

Miesiąc wspólnych wakacji za nami!!!

Minął pierwszy miesiąc wakacji, a co za tym idzie cały lipiec z ,,Bezpiecznymi Wakacjami''. Wychowanków świetlicy środowiskowej Zawada czekało mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy.Organizowane były różnego rodzaju zajęcia np.: strzelnica, ścianka wspinaczkowa, kręgielnia, baseny, warsztaty robotów, ufoland. Dzieci uczestniczyły w różnych zajęciach zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury m.in.: warsztatach break dance, zajęciach plastycznych oraz warsztatach fotograficznych. Do najbardziej popularnych należały oczywiście wycieczki - Koński Ogródek nad Dunajcem, Bartnik i Skamieniałe Miasto oraz Muszyna - baseny oraz seanse w kinie Helios - ,,Jurassic World: Upadłe królestwo'', ,,Uprowadzona księżniczka'' oraz ,,Kaczki z gęsiej paczki''.                                                                                                      A to wszystko dopiero połowa atrakcji!!!

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

26 czerwca 2018 r. - STRZELNICA  LOK

29 czerwca 2018 r. - KRĘGIELNIA ATOM

6 LIPIEC 2018 r. - WYCIECZKA KOŃSKI OGRÓDEK NAD DUNAJCEM

11 LIPIEC 2018 r. - ZWIEDZANIE KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI

12 LIPIEC 2018 r. - WARSZTATY ROBOTÓW

13 LIPIEC 2018 r. - WYCIECZKA DO BARTNIKA ORAZ ZWIEDZANIE SKAMIENIAŁEGO MIASTA 

ZWIEDZANIE  MUZEUM PSZCZELARSTWA GOSPODARSTWA PASIECZNEGO 

LEKCJA: WIELKA PRZYGODA Z MAŁĄ PSZCZOŁĄ

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH WARSZTATOWYCH - SAMODZIELNIE WYKONYWANIE ŚWIEC Z WOSKU

DEGUSTACJA PIERNICZKÓW Z MIODEM

ZWIEDZANIE SKAMIENIAŁEGO MIASTA W CIĘŻKOWICACH

16 LIPIEC 2018 r, – WARSZTATY Z BREAK DANCE W  MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY

19 LIPIEC 2018 r. - WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY

23 i 24 LIPIEC 2018 r. - ATRAKCJE MUSZYNY I BASENY

Po przyjeździe do Muszyny na uczestników wycieczki  została przygotowana przez Panią Zuzannę Długosz Gra Miejska: ,,Czy Podkowiec mały w Muszynie zawraca? Nie! On tutaj dowiaduje się, co jest dalej!'  Za poprawnie rozwiązanie hasła czekała na dzieci niespodzianka - pyszne pierniczki w kształcie nietoperza:)

Po grze ruszyliśmy na baseny, a tam wodne harce, gry i zabawy w wodzie 🙂