Skip to content

Harmonogram zajęć świetlicy środowiskowej Zawada – Bezpieczne Wakacje

HARMONOGRAM ZAJĘĆ ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ  ZAWADA – BEZPIECZNE WAKACJE 2018

 25 czerwiec – świetlica nieczynna                                                                                  26 czerwiec – Strzelnica LOK                                                                                        Zbiórka: 8:10  Powrót: 12:15                                                                                              27 czerwiec – Kino Helios: ,, Jurassic World: Upadłe królestwo’’ – od 13 lat     Zbiórka: 9:00  Powrót: 13.30                                                                                   Świetlica czynna od godz.:8:00                                                                                            28 czerwiec – Ścianka wspinaczkowa – OBUWIE NA PRZEBRANIE!                 Zbiórka: 12:55  Powrót: 16:15                                                                                Świetlica czynna od godz.:12:00                                                                                        29 czerwiec – Kręgielnia ATOM - OBUWIE NA PRZEBRANIE                        Zbiórka:12:00 Powrót: 14:45 

 2 lipiec – Sądecka Biblioteka Publiczna oddział dla dzieci                                   Zbiórka: 9:55   Powrót: 13:30   Świetlica czynna od godz.: 9:00                                     3 lipiec – Hala sportowa – piłka nożna                                                                Zbiórka: 10:45   Powrót: 14:30                                                                                           4 lipiec – Kino Helios: ,, Uprowadzona Księżniczka’’                                       Zbiórka: 9:00 Powrót: 13:00 Świetlica czynna od godz.: 8:00                                         5 lipiec -  Basen                                                                                                               Zbiórka: 9:00 Powrót: 12:15 Świetlica czynna od godz.: 8:00                                         6 lipiec – Wycieczka – Koński Ogródek                                                               Zbiórka: 8:30 Parking przed kościołem Powrót: ok.14/15 

9 lipiec – świetlica nieczynna                                                                                             10 lipiec – Basen                                                                                                               Zbiórka: 9:55  Powrót: 13:00 Świetlica czynna od godz.: 8:00                                      11 lipiec – Komenda Miejskiej Policji                                                                 Zbiórka: 8:00   Powrót: 12:00                                                                                            12 lipiec – Warsztaty Robotów w SBP ul. Lwowska 21                                   Zbiórka: 8:10  Powrót: 12:10                                                                                             13 lipiec – Wycieczka – Bartnik i Skamieniałe Miasto                                          Zbiórka: 7:50 PARKING PRZED KOŚCIOŁEM

 16 lipiec – Warsztaty z break dance w Miejskim Ośrodku Kultury - OBUWIE NA PRZEBRANIE + lody                                                                                                           Zbiórka: 9:00 Powrót: 13:20 Świetlica czynna od godz.: 8:00                                      17 lipiec – Hala Sportowa – piłka nożna                                                           Zbiórka: 8:10  Powrót: 11:30 Świetlica czynna do godz.:12:00                                       18 lipiec – Zajęcia plastyczne w Miejskim Ośrodku kultury + lody                       Zbiórka: 9:00 Powrót: 13:20 Świetlica czynna od godz.:8:00                                       19 lipiec – Warsztaty fotograficzne w Miejskim Ośrodku Kultury                     Zbiórka: 9:00 Powrót: 13:00 Świetlica czynna od godz.: 8:00                                      20 lipiec – świetlica nieczynna

 23 lipiec – Święto Dzieci Gór + lody                                                                     Zbiórka: 9:00  Powrót: 12:15 Świetlica czynna od godz.: 8:00                                     24 lipiec – Wycieczka – Atrakcje Muszyny i Baseny – strój kąpielowy, ręcznik, klapki.                                                                                                                              Zbiórka: 7:50 PARKING PRZED KOŚCIOŁEM Powrót: ok 15:00                                 25 lipiec – Kino Helios: ,,Kaczki z gęsiej paczki’’                                               Zbiórka: 8:55 Powrót: 13:00 Świetlica czynna od godz.: 8:00                                        26 lipiec – Hala Sportowa – piłka nożna – obuwie na przebranie                        Zbiórka: 9:50 Powrót: 12:45 Świetlica czynna od godz.: 9:00                                          27 lipiec – Ufoland – dla najmłodszych                                                               Zbiórka: 8:55  Powrót: 12:20 Świetlica czynna od godz.: 8:00

           

 Wychowawca: Dominika Piwowarska                                                                        Telefon kontaktowy: 796 568 767