Skip to content

Gołąbkowice na podium w Międzyosiedlowym Turnieju w Piłce Nożnej Drużyn Niezrzeszonych

W dniu 22.05.18, przy pięknej pogodzie i aplauzie kibiców, nasza drużyna w składzie: Oliwier Wydrzyński (kapitan), Jakub Gawlikowski, Kacper Gawlikowski, Jakub Jaworski i Adam Jaśkiewicz - stanęła na podium,

zajmując III miejsce w Międzyosiedlowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Sączu.

Organizatorami byli: Zarząd GSM w Nowym Sączu, Ognisko TKKF „Halny” Nowy Sącz oraz Zarząd Osiedla Westerplatte. Inicjatorem rozgrywek, jak co roku był Pan Tadeusz Waśko – prezes Ogniska TKKF „Halny”, arbitrem głównym, Pan Jan Pancerz – Przewodniczący Zarządu Osiedla Westerplatte.

Sponsorami nagród (puchary, medale, dyplomy oraz piłki nożne), prezes GSM w Nowym Sączu Pan Jarosław Iwaniec, Pan Ludomir Hanzel – członek Rady Nadzorczej GSM w Nowym.

Organizatorom i sponsorom serdecznie dziękujemy:)