Skip to content

świetlica środowiskowa Zawada – zmiana godzin

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA ZAWADA

                                                             ZAPRASZA                                                                                     DZIECI I MŁODZIEŻ W WIEKU OD 6 DO 18 LAT
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH: 11.15 – 17.15

ZAJĘCIA:

  • Poniedziałki: plastyczno-manualne
  • Środy: papierowa plastyka
  • Piątki: wideoteka młodego człowieka – projekcja bajek

BĘDZIEMY WSPÓLNIE:

  • Przyjemnie i twórczo spędzać czas wolny
  • Rozwijać swoje pasje i zainteresowania
  • Odrabiać zadania domowe
  • Grać i bawić się

BEZPIECZNE FERIE I WAKACJEsprawdzony sposób na ciekawie i twórczo spędzony czas wolny. Dzieci i młodzież mogą liczyć na wiele atrakcji wśród nich m.in.: basen, kino, kręgielnia, ścianka wspinaczkowa, warsztaty plastyczne, wycieczki oraz wiele innych atrakcji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY                                                                                                    Zajęcia prowadzi: mgr Dominika Piwowarska                                                                 Tel: 796 – 568 - 767

                                                              Świetlica Środowiskowa Zawada                                                                                                  Ul. Bora Komorowskiego 7                                                                                                            33 -300 Nowy Sącz                                                                             www.zss.nowysacz.pl