Skip to content

Obchody 3 maja ze świetlicą Szujskiego

Dzieci ze Świetlicy Środowiskowej  " Szujskiego" po raz kolejny podczas zajęć edukacyjnych "Święto Konstytucji 3 maja" utrwalali najważniejsze fakty historyczne, przypomnieli sobie symbole narodowe i wykonali pracę plastyczne do tematu. Pod koniec zajęć grupa udała się na teren osiedla, aby rozdać  wykonane wcześniej flagi, kotyliony oraz tulipany w kolorach flagi, przypominając o nadchodzącym święcie.

Opublikowano Kategorie AktualnościTagi ,

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.