Skip to content

Podsumowanie „Bezpiecznych Ferii 2018” z Zespołem Świetlic Środowiskowych

Niestety zakończył się już tegoroczny wypoczynek podczas ferii zimowych! Program tegorocznych ferii obfitował w wiele atrakcji, aby każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Aktywną formą wypoczynku był: basen, lodowisko, ścianka wspinaczkowa, kręgielnia, strzelnica, zajęcia taneczne w No Limit Dance Academy oraz zajęcia z Kickboxingu i Boksu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się seanse w kinie Helios, tj. "Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska", "Paddington 2", "Fernando" oraz "Cudowny Chłopak", a także spektakle W Miejskim Ośrodku Kultury: "Wierszykowo" i "Dziadek do orzechów". Podczas ferii nie mogło zabraknąć zabawy dla najmłodszych w: Ufolandzie, Małym Robinsonie oraz Bajkolandzie, a także gier planszowych w Hobbity. Kluczowym elementem ferii był wyjazd do stacji narciarskiej Cieniawa-ski.

Bardzo się cieszymy, że dzieci i młodzież tak licznie uczestniczyła w zajęciach, wyjściach i wycieczkach. Zapraszamy ponownie!

 

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.