Skip to content

Ferie, ferie i po feriach

Wszystko co dobre, szybko się kończy... Ferie, choć krótkie, zawsze są intensywne i pozytywne. Helenki jak co roku z uśmiechem na twarzy przemierzały feryjne atrakcje. A było ich co nie miara!

W pierwszym tygodniu uczestniczyliśmy w spektaklu MOK "Wierszyk-owo", sprawdzaliśmy naszą celność na strzelnicy LOK, obejrzeliśmy w Heliosie "Pszczółkę Maję. Miodowe Igrzyska", pływaliśmy na basenie oraz zdrowo rywalizowaliśmy w kręgielni ATOM. Na zakończenie pierwszej części ferii urządziliśmy bitwę na śnieżki pod świetlicą 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W drugim tygodniu wrażeń w dalszym ciągu  nie brakowało. Wzruszaliśmy się na filmie "Cudowny chłopak", szusowaliśmy po lodzie, znów pływaliśmy na basenie, podbijaliśmy stok w Cieniawie oraz bawiliśmy się świetnie w Bajkolandzie 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po więcej zdjęć zapraszam do galerii Helenek 🙂

Do zobaczenia w wakacje!!!