Skip to content

Świątecznie w naszej świetlicy

Już od początku grudnia w naszej świetlicy trwały świąteczne przygotowania. Wszyscy wspólnie zadbaliśmy o zimowo- świąteczny wystrój wykonując świąteczne ozdoby i dekoracje.

Również w tym roku wzięliśmy udział w  Międzyszkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Grzegorz Twaróg jako reprezentant naszej świetlicy wykonał piękną szopkę techniką ceramiki, przy pomocy naszej niezastąpionej Pani Elżbiety Barciszewskiej, której serdecznie dziękujemy. Niestety nie udało uzyskać się nam żadnego wyróżnienia. Lecz nie załamujemy się i już obmyślamy projekty na przyszły rok! A wygranym koleżankom ze świetlic w Zawadzie i Piątkowej gratulujemy!

13 grudnia 2017 do sądeckiego ratusza zawitali kolędnicy z Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu. Dzieci w czapkach Mikołajkowych z zaciekawieniem obejrzały jasełka przygotowane przez grupę ze świetlicy "Zabełcze", "Helena" oraz "Poręba Mała". Wspólnie śpiewali kolędy i pastorałki zwiastujące nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Na koniec przybyli kolędnicy zostali obdarowani świątecznymi upominkami.