Skip to content

Jasełka w Ratuszu w wykonaniu Świetlicy Środowiskowej „Zabełcze”

Podczas wizyty Zespołu Świetlic Środowiskowych  w Sądeckim  Ratusza  wychowankowie Świetlicy Środowiskowej "Zabełcze"  zaprezentowali pełne uroku, barwne jasełka, gorąco oklaskiwane przez gości i rówieśników z innych świetlic.  

Od listopada dzieci  przygotowywały się do występu. Uczęszczały systematycznie na zajęcia świetlicowe, uczyły się swoich ról. Przygotowywały ruch sceniczny i choreografię. Dużą wagę w tych jasełkach odegrały kostiumy, które były wyjątkowo barwne  oraz  charakteryzacja. Występ ubarwił śpiew   wychowanków Świetlicy Środowiskowej "Helena" i "Poręba Mała". Całość przedstawienia, przeplatana była kolędami  tworzącymi  niepowtarzalny klimat radości i refleksji.

Jasełka, które były nie lada wyzwaniem dla małych aktorów,  zostały przygotowane przez grupy kolędniczą w składzie:

Narrator - Piotr Prochal

Maryja – Emilia Baran

Józef – Jakub Kania

Archanioł - Klaudia Salamon

Anioł I – Wiktoria Olesiak

Anioł II – Aleksandra Tokarczyk

Anioł III - Gabrysia Kiełbasa

Śnieżynka I – Otylia Baran

Śnieżynka II – Martyna Fałowska

Śnieżynka III – Julia Hat

Kacper – Kamil Baran

Melchior – Piotr Ciężobka

Baltazar – Mikołaj Czernecki

Pastuszek I – Wiktoria Trzeciecka

Pastuszek II – Sandra Zając

Pastuszek III – Klaudia Trzeciecka

Dziecko  I  – Ula Pawlikowska

Dziecko II – Kaja Górska – Szczęch

Dziecko III – Antoś Hat

Chór : Martyna Majoch, Patrycja Zając, Ania Ramza

 

Kolędnicy odwiedzili również pracowników Urzędu Miasta.

Serdecznie gratulujemy wspaniałego występu!!!!