Skip to content

Biegonice piszą listy, czyli Dzień Listonosza!

          Dnia 18 października 2017 roku w Świetlicy Środowiskowej "Biegonice" pojawiła się tajemnicza torba... Co się w niej znalazło? Dlaczego się pojawiła?

         Otóż dnia 18 października obchodzimy Dzień Poczty Polskiej, czyli potocznie Dzień Listonosza. Z tej okazji i my zabawiliśmy się w listonoszy! Każdy, kto tego dnia odwiedził Naszą Świetlicę, własnoręcznie wykonał pocztówkę lub napisał miły liścik wybranej osobie lub osobom. W listach znalazły się życzenia, wierszyki, rysunki, opisy zalet adresatów.

          Dzięki zajęciom przypomnieliśmy sobie zasady pisania listów, o których pisaniu w erze Internetu niestety zapominamy. Ale najważniejszy był uśmiech na twarzy obdarowanych i fakt, iż tego dnia nikt nie wyszedł ze Świetlicy bez liściku. To był miły dzień dla wszystkich...