Skip to content

Piknik Integracyjny na Zabełczu

W dniu 19 czerwca 2017 roku na Osiedlu „Zabełcze”  odbył się festyn integracyjny pod  patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącz Ryszarda Nowaka.  Inicjatorem spotkania była  Radna Miasta Nowego Sącza Elżbieta  Chowaniec oraz Dyrektor  Zespołu  Świetlic Środowiskowych Aleksandra Ślusarek.

Impreza miała na celu integrację wychowanków z różnych świetlic środowiskowych. Uczestniczyło w niej ok 120 podopiecznych z dziewięciu świetlic z terenu Nowego Sącza. Z naszej świetlicy w zabawie uczestniczyło 10 wychowanków: Natalia Twaróg, Grzegorz Twaróg, Łukasz Twaróg, Alicja Wachel, Kacper Wachel, Marcin Berezowski, Zuzanna Kropiwnicka, Weronika Kaspar, Nikola Cetnarowska oraz Michał Pacut. Wszyscy świetnie się bawili, korzystając z atrakcji przygotowanych przez wychowawców świetlic i organizatorów.

      

    

Dziękujemy za super zabawę i do zobaczenia za rok!