Skip to content

Harmonogram zajęć świetlicy środowiskowej Zawada cz.I

                                 HARMONOGRAM ZAJĘĆ ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ ZAWADA                              BEZPIECZNE WAKACJE 2017

26 czerwiec - Wycieczka - Kamionka Wielka - Ośrodek Hipoterapii i jeździectwa Tara Zbiórka: 8.30 Parking przed kościołem Powrót: 14.00                                               27 czerwiec - świetlica nieczynna                                                                                      28 czerwiec - Kino Helios: ,,Transformes: Ostatni rycerz''                                 Zbiórka:8.55 - Powrót: 13.30                                                                                                   29 czerwiec - świetlica nieczynna                                                                                       30 czerwiec - Strzelnica LOK                                                                                                  Zbiórka:9.50 Powrót: 13.30                                                                                                     świetlica czynna do godz.: 14.00

3 lipiec - Ścianka wspinaczkowa - obuwie na przebranie                                           Zbiórka:  11.25 - Powrót; 15.00                                                                                               świetlica czynna od godz.: 11.00                                                                                             4 lipiec - Zajęcia plastyczne w Miejskim Ośrodku Kultury                                           Zbiórka: 8.55 - Powrót: 13.00                                                                                                5 lipiec - Dni otwarte Komendy Miejskiej Policji                                                          Zbiórka: 10.00 - Powrót: 13.30                                                                                                świetlica czynna od godz.:9.30                                                                                                6 lipiec EVAN zajęcia sportowe + lody                                                                                Zbiórka: 8.05 - Powrót: 11.30                                                                                                  świetlica czynna do godz.: 12,00

10 lipiec - Basen                                                                                                                        Zbiórka: 8.55 - Powrót: 13.00                                                                                                   11 lipiec - Basen                                                                                                                       Zbiórka: 9.55 Powrót: 13.30                                                                                                      świetlica czynna od godz.:9.30                                                                                                12 lipiec - Kino Helios:  ,,Gru, Dru i Minionki''                                                                        Zbiórka: 8.55 - Powrót: 13.00                                                                                                    13 lipiec - Basen                                                                                                                           Zbiórka: 8.55 - Powrót: 13.00                                                                                                  14 lipiec - Wycieczka - Krynica Zdrój - warsztaty w Leśnym Zakładzie Doświadczalnym, Góra Parkowa                                                                                              Zbiórka: 7.50 Parking przed Kościołem    Powrót ok. 15.00                                                                                      

Wychowawca: Dominika Piwowarska                                                                                     Telefon kontaktowy: 796 568 767