Skip to content

Przegląd Talentów Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu

24 kwietnia 2017 odbył się kolejny już Przegląd Talentów Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu. W tym roku Świetlicę Środowiskową "Szujskiego" reprezentowała grupa wokalna w składzie : Joanna Sekuła, Rita Zwalińska, Aron Siwak, Piotr Sekuła oraz Nikodem Kowal. Zespół przygotował piosenkę z repertuaru Natalii Nykiel " Pół kroku stąd". Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.