Skip to content

Aktualności kwiecień 2017

******************************************************************

Dnia 24.04.2017 odbędzie się Przegląd Talentów Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu. Zbiórka godz. 9:00 w świetlicy.

******************************************************************

W dniach 14.04 - 18.04.2017 w związku z przerwą świąteczną świetlica będzie nieczynna. W tych dniach świetlicą dyżurującą jest Klub "Kotłownia".

Zapraszamy!

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.