Skip to content

Miłość, która zmienia człowieka. Inspiracje życiem i działalnością św. Brata Alberta – Chmielowskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Katolickie Liceum Plastyczne w Nowym Sączu. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych z całej Polski. Celem konkursu jest możliwość konfrontacji postaw artystycznych młodzieży szkolnej w wieku gimnazjalnym oraz promowanie własnej wizji plastycznej inspirowanej wydarzeniami z życia Kościoła.
Konkurs ma na celu przypomnienie przesłania życia św. Brata Alberta w 100 - lecie Jego śmierci oraz pobudzenie refleksji nad miłosierdziem i miłością. Prace mogą być inspirowane przemyśleniami na kanwie życia, działalności świętego czy życiowej dewizy brata Alberta. Prace można składać do 15 maja. Poniżej zamieszone są regulamin dla dwóch grup wiekowych. Gorąco zachęcamy!konkurs_plastyczny_dla_mlodziezy_gimnazjalnej.Konkurs_plastyczny_SP