Skip to content

Podsumowanie „Bezpiecznych ferii 2017”

Niestety zakończył się już tegoroczny wypoczynek podczas ferii zimowych! Podopieczni Świetlicy Środowiskowej "Szujskiego" chętnie uczestniczyli w akcji "Bezpieczne Ferie 2017". Aktywną formą wypoczynku był : basen, ścianka wspinaczkowa oraz kręgielnia. Podobnie jak w minionych latach dużym powodzeniem cieszyły się seans w kinie HELIOS, spektakl teatralny w MOK - "Czarnoksiężnik Oz" oraz szopka dziecięca "Szła kolęda w noc grudniową", Mały Robinson, Ufoland a także Warsztaty Robotów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wycieczka na narty do stacji narciarskiej- Cieniawa-ski.

 

6 lutego Zespół Świetlic Środowiskowych zorganizował Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego, podczas którego Świetlicę Środowiskową "Szujskiego" reprezentowali: Piotr Sekuła, Aron Siwak oraz Łukasz Kościsz.

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.