Skip to content

Bezpieczne Ferie 2017 w Zabełczu

Zapraszamy dzieci i młodzież z Osiedla "Zabełcze" do udziału w zajęciach proponowanych w ramach akcji "Bezpieczne Ferie 2017". W związku z ograniczoną liczbą miejsc, a jednocześnie dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży z Osiedla „Zabełcze” proszę o zastanowienie się i wybranie propozycji z wyżej wymienionego programu. Zajęcia odbywać się w okresie od 31 stycznia do 10 lutego mogą nastąpić zmiany w harmonogramie, który będzie aktualizowany na naszej stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - 884 099 567. W razie rezygnacji zajęć proszę o informację pod wyżej podany numer.
Podstawa do uczestnictwa jest deklaracje dziecka i zgoda na udział w zajęciach, dokument do pobrania poniżej!
Serdecznie zapraszamy!HARMONOGRAM ZAJĘĆKarta uczestnika wycieczki 2017 (2)