Skip to content

Występ jasełkowy w Biegonicach

W dniu 21.12.2016 roku w Świetlicy Środowiskowej "Biegonice" odbył się występ jasełkowy dla rodzin wychowanków i zaproszonych gości.  W świetlicy  zagościł również Przewodniczący Zarządu Osiedla Biegonice Pan Marian Wolak. Dzieci zaprezentowały autorski spektakl pod tytułem "Jasełka na wesoło", który został przygotowany podczas stałych zajęć teatralnych, prowadzonych w naszej placówce. Nie obyło się bez wspólnego odśpiewania kolęd i świątecznych życzeń. Dziękujemy wszystkim młodym aktorom za włożony w przygotowanie spektaklu wkład i zaangażowanie. Dzięki Wam już dziś poczuliśmy magię świąt i Narodzenia Pana. Wesołych Świat!!!

Dziękujemy:

Pastuszek - Gabriela Gargas

Pastuszek II - Małgorzata Poręba

Anioł - Katarzyna Rogowska

Diabeł - Aleksandra Maciak

Józef - Dominika Wójcik

Maryja - Izabela Jarzębiak

Mikołajek - Julia Kotlarz

dscn9901