Skip to content

Świątecznie w Klubie Kotłownia

W Klubie Kotłownia zapanował świąteczny, Bożonarodzeniowy nastrój.

Wspólnymi siłami zadbaliśmy o świąteczny klimat oraz wystrój sali- wychowankowie z uśmiechem na twarzach ubierali choinkę, wykonywali świąteczną oraz zimową dekorację.
Podopieczni Klubu Kotłownia wzięli również udział w wykonywaniu ozdób świątecznych na Bożonarodzeniowy kiermasz.

sam_1113kkkl
sam_1104
sam_1114jjj

sam_1121dddsam_1119hhh

sam_1122rrr

Z całego serca chcielibyśmy życzyć Wszystkiego Dobrego w te święta Bożego Narodzenia dla rodziców, wychowanków oraz wszystkich sympatyków Klubu Kotłownia! Aby Dzieciątko Jezusowe napełniło wasze domy miłością, dobrocią, serdecznością oraz spokojem ducha. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2017 życzą podopieczni Klubu Kotłownia wraz z Wychowawcą.