Skip to content

Jarmark Bożonarodzeniowy

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego zorganizowanego przez Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana prezentowało prace wychowanków Zespołu Świetlic Środowiskowych. Liczne ozdoby choinkowe, stroiki, świeczniki, aniołki, bałwanki…… przygotowane zostały własnoręcznie. Dekoracje cieszyły się dużym zainteresowaniem osób odwiedzających Jarmark. Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i przygotowanie ozdób bożonarodzeniowych. Najszczególniejsze podziękowania dla wychowanków Świetlicy Środowiskowej „Piątkowa” , „Kochanowskiego”, ”Barskie” oraz „Kaduk”.tj. Kacpra Kubas, Lidii Gernad, Patryka Konar, Aleksandry Kałużny, Emilii Smoleń, Natalii Polewskiej, Natalii Marmol, Marii Oleksyk, Nelli i Nicoli Gondek. Piecze nad organizacją i przebiegiem wydarzenia sprawowali : Dorota Michalik (Świetlica Środowiskowa „Piątkowa”),Andrzeja Gronuś (Świetlica Środowiskowa „ Kochanowskiego”), Anna Wójcik (Świetlica Środowiskowa „Kaduk”), Małgorzata Kwiatek – Poręba (Świetlica Środowiskowa „Barskie”) oraz Edyta Basiaga (Kierownika działu Opiekuńczo - Wychowawczego).