Skip to content

Uwaga Biegonice – plebiscyt!

Jak co roku w Naszej Świetlicy już od października odbywać się będą stałe warsztaty tematyczne. Pozostajemy przy integracyjnych wtorkach, kiedy to o 14:40 odbywać się będą grupowe warsztaty Spotkajmy Się Razem. Wszyscy dobrze je znamy i lubimy.

Co jeszcze od października w Biegonicach? Wyraź swoją opinię i do piątku 30-tego  września zagłosuj u wychowawcy na wybrane zajęcia. Nie zapomnij podać preferowanego dnia, w który chciałbyś, aby warsztaty się odbywały. Oto Nasze propozycje:

  1. WARSZTATY TEATRALNE - Zajęcia łączą w sobie krótkie scenki dramowe, ćwiczenia mimiczne, zabawy słowno - dykcyjne, układanie własnych scenariuszy teatralnych, pracę na gotowych tekstach literackich, kącik rekwizytów.
  2. GRUPOWE CHOREOGRAFIE/FITNESS - Warsztaty mają charakter integracyjny i polegają na wspólnym układaniu choreografii do popularnych melodii. To coś zarówno dla chłopaków, jak i dla dziewczyn. Zajęcia wykorzystują ćwiczenia aerobowe. Nie zabraknie też pogadanek o zdrowym żywieniu.
  3. WARSZTATY PLASTYCZNE - Warsztaty polegają na kreatywnym i twórczym podejściu do sztuki plastycznej, wykorzystują elementy origami, decoupage, trenują umiejętność przeradzania w sztukę przedmiotów codziennego użytku t.j. płyty CD, rolki itp.
  4. JĘZYK ANGIELSKI - Warsztaty polegają na nauce przez zabawę. Wykorzystują przyjemne metody takie jak bingo, memory, metodę obrazkową, kalambury, gry planszowe. Zajęcia nastawione są głównie na naukę słownictwa.file.kinderbal-dzieci-impreza