Skip to content

Nasi Wychowankowie okiem kamery – jest już relacja ze spotkania z TV-NS

Drodzy Wychowankowie! Szanowni Rodzice!

Atrakcją dnia 2-ego sierpnia 2016 roku w głównej siedzibie ZŚŚ czyli w „Klubie Kotłownia” okazała się być wizyta telewizji TV-NS, która realizowała właśnie warsztaty filmowe pn. Akademia "Multimedia - Świat Przyszłości". Profesjonalnej ekipie telewizyjnej towarzyszyli uczestnicy warsztatów filmowych, którzy stawiali swe pierwsze kroki w roli reporterów, czy kamerzystów. Efekty ich prac w formie reportażu, stanowiącego wspaniałą pamiątkę z tego niecodziennego spotkania możemy obejrzeć pod poniższym adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=mr-Kk-I6QHs

Zdjęcie0648Zdjęcie0647

Zobaczymy w nim między innymi wywiady z uczestnikami akcji Bezpieczne Wakacje, relację z zajęć świetlicowych, czy rozmowy z Dyrektor ZŚŚ Panią Aleksandrą Ślusarek oraz z wychowawcami. Polecamy obejrzenie wszystkim!!!