Skip to content

ZAJĘCIA STAŁE W Świetlicy Środowiskowej „BARSKIE”

Świetlica Środowiskowa " BARSKIE" serdecznie zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych - do uczestnictwa w ciekawych i rozwijających zajęciach stałych , które odbywają się przez cały rok szkolny.

W programie tygodniowym oferujemy zajęcia stałe :

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK   13.00 - 14.30

Zajęcia reedukacyjne, pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych.

WTOREK   14.30 - 15.30

Zajęcia integracyjne, z elementami socjoterapii, psychoedukacji .

ŚRODA   14.30 - 15.30

Kącik czytelniczy / Bajkoterapia.

CZWARTEK 14.30 - 15.30

Zajęcia artystyczne / plastyczne.

PIĄTEK  14.30 - 16.30

Zajęcia multimedialne / filmowe.

Wychowankowie mają możliwość korzystania z pracowni komputerowej , a także z licznych gier planszowych, edukacyjnych, logicznych , puzzli itp. oraz z "Piłkarzyków".

Wychowankowie Świetlicy "BARSKIE" uczestniczą także w licznych wyjściach, piknikach, balach karnawałowych, Przeglądach Teatralnych / Przeglądach Talentów, turniejach sportowych, konkursach świetlicowych , a także w akcjach takich , jak Bezpieczne Ferie i Bezpieczne Wakacje.