Skip to content

,,Woda – nasz naturalny skarb” – finał konkursu

22 czerwca br. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego       ,, Woda - nasz naturalny skarb''. Organizatorem była Spółka z o.o. ,,Sądeckie Wodociągi'' z Siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Wincentego Pola 22. Rozdanie nagród miało miejsce w siedzibie Sądeckich Wodociągów.

Konkurs miał na celu propagowanie wiedzy ekologicznej i kształtowanie proekologicznych postaw wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody, a w szczególności środowiska wodnego.

Laureatką tegorocznej edycji konkursu plastycznego została:

NATALIA LICHOWSKA zajęła I miejsce w kategorii I-III SP

Z-ca Prezydenta Miasta Nowego Sącza Wojciech Piech wręczał zwycięzcom atrakcyjne nagrody i dyplomy.                                                                                             Prace konkursowe zostaną opublikowane w Kalendarzu Spółki Sądeckie Wodociągi na rok 2017.

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów w dziedzinie artystycznej.

                                                        P6220393                              P6220394

P6220398