Skip to content

Książę znalazł żonę, czyli IV Przegląd Teatralny już za nami

20 czerwca 2016 roku w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się IV Przegląd Teatralny Zespołu Świetlic Środowiskowych. Nasza placówka wystąpiła z autorskim przedstawieniem p.t. "W krainie miłości, czyli komedia o tym jak książę szukał żony na castingu". Najlepszą nagrodą za trud przygotowań były dla nas brawa i uśmiechnięte twarze widowni. Szczególne podziękowania kierujemy dla wykonawców:

Kamil Olchawa - Błazen

Jan Guc - osoba z plakatem

Gabriela Gargas - podająca koronę

Martyna Majerska - sługa I

Katarzyna Rogowska - sługa II

Michał Bogusz - Śpiąca Królewna

Małgorzata Poręba - Królowa Śniegu

Aleksandra Maciak - Kopciuszek

Dawid Konstanty - Książę

Dziękujemy również rodzicom i bliskim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Małgorzaty Rogowskiej za pomoc w opiece nad młodymi aktorami. W roli Myszki-współprowadzącej imprezę wystąpiła wychowawca Świetlicy Środowiskowej "Biegonice" - mgr  Małgorzata Walczak.DSC_0337